Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łęcznej w naszym gimnazjum.

23 września uczniowie naszego miasta wybierali swoich przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łęcznej, która działa już od dwóch kadencji.
Nasze gimnazjum otrzymało pięć miejsc w przyszłym składzie Rady, do wyborów zgłosiło się zaś 17 kandydatów.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza w składzie: Patryk Drewniak (przewodniczący), Dominika Cinner, Andżelika Czajkowska, Julia Głowienka, Paulina Osieleniec, a także nauczyciele: Rafał Brzozowski oraz Grzegorz Gomuła.
Po przeliczeniu głosów i sporządzeniu protokołu komisja stwierdziła, że do składu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łęcznej z naszej szkoły weszli:
Klaudia Nejman (IIa),
Natalia Kasprzak (IIIg),
Magdalena Bartosik (IIIa),
Łukasz Koper (IIf)
Jakub Strycharczuk (I f).
Zwycięzcom wyborów gratulujemy i mam nadzieję, że będą godnie reprezentować naszą szkołę w następnej kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Komisja wyborcza

Uczniowie głosują na swoich kandydatów

24-02-2018