Dar Serca

Dnia 29 października br. w naszej szkole odbył się koncert charytatywny, którego celem było uzyskanie funduszy na pomoc dla dzieci z Afryki oraz dla ciężko chorej Zuzi z Łęcznej.

Gwiazdą wieczoru był absolwent naszej szkoły a także uczestnik teleturnieju „Bitwa na głosy” - Dawid Kowalski. Koncert uświetniły występy zespołów szkolnych pod opieką pana Mirosława Kozery i Grzegorza Gomuły. Wystąpili również nasi absolwenci: Klaudia Nejman, Ireneusz Kamiński, Krystian Świeca- wokaliści, oraz zespoły: The Ravel, The job z wokalistą Kacprem Pytką obecnym uczniem. Publiczność była zachwycona występem gości i nagrodziła ich gromkimi brawami. Wszystkie występy wzbudziły entuzjazm wśród publiczności.
Podczas koncertu odbył się również kiermasz ciast.
Koncert zorganizowany został przez Szkolny Klub Wolontariatu „Samarytanie” pod opieką pani Haliny Sulimy – Zielik oraz Samorząd Uczniowski pod opieką pań: Danuty Szychty -Zagwodzkiej i Moniki Guziak.

Mamy nadzieję, że tegoroczny koncert zachęci uczniów naszego gimnazjum do realizowania swoich pasji i marzeń. Przede wszystkim jednak cieszymy się, że koncert spełnił swój cel – zebrano kwotę ok. 1350 zł. Chcielibyśmy również złożyć szczególne podziękowania za przygotowania dekoracji paniom: Ewie Radomskiej i Marii Perzyńskiej – Kusiak.
Wszystkim uczestnikom i dobroczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

Sandra i Klaudia - Wolontariuszki

24-02-2018